Fakturant/ka

  • Hodonín
  • dohodou
  • od 23.000/měsíc
  • HPP na dobu neurčitou

Co budete dělat?

  • Komplexní zajišťování fakturace v organizaci
  • Vystavování faktur a jejich zasílání klientům v souladu se zákonem o dani z přidané hodnoty
  • Zkušenosti s vystavováním faktur do Německa výhodou
  • Vedení evidence pohledávek, reporting, upomínky
  • Kontrola náležitostí přijatých faktur
  • Tvorba cash flow a platby závazků, zápočty závazků a pohledávek
  • Zpracování banky a likvidace faktur
  • Samostatné účtování jednotlivých účetních operací
  • Inventarizace majetku a závazků (včetně nářadí)
  • Spolupráce s externí účetní, mzdovou účetní a daňovými poradci
  • Spolu nastavování vnitropodnikových norem a předpisů
  • Pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování, případně opravy
  • Vykonávání administrativních prací, evidence a archivace dokladů a dokumentů

Co byste měl/a znát a umět?

  • Znalost účetnictví a daňových zákonů
  • Mít alespoň tříletou praxi na obdobné pozici
  • Být absolventem SŠ ekonomického zaměření
  • Umět využívat účetní systém POHODA
  • Umět analyticky myslet, být důsledný/á a precizní
  • Přijímat naše firemní hodnoty: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost a elán
  • Mít smysl pro humor a být odolný/á vůči stresu
  • Budete-li umět německy, budeme rádi!

A co Vám nabízíme my?

  • Být součástí firmy, která roste a je inovativní
  • Realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
  • Podíl na zisku firmy vyplácený čtvrtletně, resp. ročně
  • Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home-office podle potřeby, sick days
  • Pravidelné firemní teambuildingové akce
  • Komfortní pracovní prostředí

Zavřít